Ferdi Özmen Kimdir? Gerçekten Gazeteci mi?

Sosyal medyada Reyhanlı patlaması sonucu gerçek ölü sayısını söylediği için tutuklandığı ileri sürülen olmayan gazeteci.
Peki nereden çıktı bu Ferdi Özmen?
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, halkı kışkırtma, gelyana getirme oyunlarını hep gördük hep göreceğiz. Google’de arayın Ferdi Özmen hakkında bir şey bulacak mısınız? Emin olun bulamayacaksınız. Gazeteci olmamasını geçtim böyle bir kişi yok, ve tutuklanıyor. Paylaştığımız bilgileri biraz araştırmamız gerekmez mi? Bölgede Hatay’da yaşayan bir insan olarak bölge basınında da böyle bir insan tanımadım. Ki ulusal basında olsa google’de mutlaka bilgisi çıkardı.
Peki Ferdi Özmen yalanını yayanlar kim? Reyhanlıda yaşayan akrabalarımzı bu ölü sayısını teyit etmedi. Peki Neden bu oyunlar? Asıl cevap alınması gereken hep bu oldu.. Vefat eden şehit olan 46 vatandaşımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum! Mekanları cennet olsun..

“Ferdi Özmen Kimdir? Gerçekten Gazeteci mi?” üzerine 4 yorum.

  1. Öncelikle üslubunuza dikkat etmeninizi öneririm. Ferdi Özmen sosyal medyada hataylı yerel bir gazeteci olarak tanıtıldı. Reyhanlı patlaması sonucu 177 ölü olduğunu söyleyip halkı yanlış bilinçlendirdiği için tutuklandı vb gibi haberler çıktı. Bunların provokatif haberler olduğunu bildirmek maksadıyla bu makaleyi yazma amacı duydum

Bir cevap yazın