instagram profil gizleme (kilitleme) resimli anlatım

tarafından
451
instagram profil gizleme (kilitleme) resimli anlatım

İnstagram’da profilinizi gizlemeik, ya da kilitlemeniz gerekebilir. İnstagram’da eğer gönderilerinizin, fotoğraflarınızın, videolarınızın herkes tarafından görülmesini istemiyorsanız sizde instagram profilinizi kilitlemelisiniz. İnstagram hesabınızı kilitledikten yani gizli yaptıktan sonra sizi takip etmek isteyenler, sizin onayınıza bağlı olarak size sunulacaktır ve sadece sizin onayladığınız kişiler sizi takip edilebilecektir. Peki instagram’da profil nasıl gizlenir? Profilinizi nasıl kilitlersiniz? Çok basit bir şekilde 2 resimle sizlere anlatıyorum Resim 1; Öncelikle profilinize gelin.

instagramprofildegistirme

 

Profilinize tıkladıktan sonra, profili düzenle kısmı belirecektir. Resimde belirttiğim gibi profili düzenle kısmına tıklayınız ve ardından resim 2 yi inceleyiniz Resim 2;

profiligizleme

Profili düzenle kısmına tıkladıktan sonra aşağı tarafta ”Gönderiler Gizli” kısmına gelin ve parmağınızla dokunarak bu kısmı ”İŞARETLİ” Yapın. Böylece profiliniz gizlenmiştir. instagram profilimi takip için ; ismailyazici11 NOT: PROFİLİNİZ TEKRARDAN HERKESE>AÇIK TUTMAK İSTİYORSANIZ AYNI YÖNTEMLE GİZLİLİK KISMINI İPTAL EDEBİLİRSİNİZ.
Soru ve sorunlarınızı makale altında yorum olarak sormaktan çekinmeyin.