Karşı Tarafın Düşünmeden ”EVET” Diyeceği Evlilik Teklifleri

tarafından
18
Karşı Tarafın Düşünmeden ”EVET” Diyeceği Evlilik Teklifleri

Yıllardır beraber olduğunuz biri var ve artık evlenmeniz gerektiğini düşünüyor ama nasıl teklif edeceğinizi bilmiyor musunuz?
Ya da ”KARŞI TARAF TEKLİFİMİ YA KABUL ETMEZSE”mi? diyorsunuz. O zaman bu makale tam size göre. Karşı tarafın sizle evlenmeyi düşünmüyorsa bile yapacağınız teklif karşısında o an evlenmeye karar vereceği ilginç, farklı evlilik teklifleri.
İmkanlarınız doğrultusunda eminim sizde birini yapacaksınız. Benim hep hayalimdir (AMA PARA LAZIM) Helikopter kiralayıp projeksiyonla beraber çekilen fotoğrafları bir gölün veya denizin üstüne yansıtmak ve o an da tek taşı çıkartıp ”BENİMLE EVLENİR MİSİN HATUN?” demektir. Tabi masrafını siz düşünün. Bunun dışında bakalım elimizde neler var bi görelim 🙂

Eğer ”Metro” kullanılan bir şehirde yaşıyorsanız bu teklif türü tam size göre? Maddi olarak yaklaşık bi 20 defa akbile basmanız bir vagonu doldurmanız gerekecektir.
Yapmanız gereken; 1 Vagon dolusu insanı metroya bindirip (sevgilinizin tanımadığı) aynı anda bir şarkı söyleterek teklifte bulunmak
Şekil A ;

Pek hayallere uçmadan tekliflere devam edelim. Bir Cafede veya restaurantta kız arkadaşınızla oturuyorsunuz? Evlilik teklifi çok klişe olabilir aslında bu mekanlarda ama mekanı değiştirmek sizin elinizde peki nasıl?
”Bir Restaurantta zamanı durduran adamı” izlerseniz sanırım ne demek istediğimi anlayacaksınız 🙂 (AKLIMA O AN BİRİNİN OSURDUĞU GELDİ İNŞALLAH ÖYLE BİR DURUM OLMAZ 😀 )

Bunu bizim Türkiye’de ki sinemalarda yapmaya kalksak maliyeti ne olur bilmem ama bayağı pahalıya gider gibi geliyor 😀
Kendi çektiği filmi sinemada gösterime sunan genç, sevgilisine sinemada herkesin önünde teklif ediyor 🙂

Buldukça ekleriz, paylaşırız. Varsa aklınızda pratik fikirler yorum olarak ekleyin konuyu editleyelim ekleyelim.
Herkese iyi teklif etmeler 🙂