Orjinal Hatay Zeytinyağı İstanbul Satış Yeri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 03:06

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere hakiki, orijinal saf Hatay Zeytinyağını İstanbul’da nerede bulabileceğinizi, bu yağ ile Ege bölgesi arasındaki yağların arasındaki farkların neler olduğunu sayacağım.

Öncelikle Hatay Bölgesinin yağı genelde ortadoğulu turistler ve akdeniz bölgesinde yaşayan insanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Sebebi ise daha sert, yoğun ve ağır olmasından kaynaklanmaktadır. Bunu bir örnekle açıklayacak olursak çifte kavrulmuş kahve ile tek kavrulmuş kahve örneğini verebiliriz.

Bu sebeple Hatay Zeytinyağını tüketmek herkese nasip olmaz. Bazı insanlara çok acı gelir ve boğazını yakar. Yoğunluğunun sebebi ise Ege bölgesine istinaden içindeki minarel ve vitamin oranının daha fazla olmasıdır. Bir çok Ege bölgesinin Zeytinyağı su gibi gelirken, Hatay zeytinyağı tükettiğiniz zaman hem koku hem de tat olarak gerçek bir zeytinyağı yediğinizi anlayabilirsiniz 🙂

Peki İstanbul’da orjinal Hatay Yağını nereden bulabilirsiniz?
Bir çok restauranta dağıtım yapan, orijinal yağ konusunda kesinlikle markasından ve kendisinden taviz vermeyen markamız ile 2001 yılından beri 500 tonluk üretim tesisimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz.

İstanbul’da birçok restauranta dağıtım yapan ve bir çok çok butik şarküteride bulunan markamız sizlerin talebi doğrultusunda evlerinize servis edilmektedir.

1 Litrelik Filtrelenmiş Cam şişeler ile ürünlerimiz el değmeden paketlenmektedir. Tadını beğenmediğiniz ürünlerimiz tekrardan iade alınıp, paranız geri ödenmektedir.

İletişim : +90 534 334 59 71

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir